Jak zaimportować swoje produkty z Allegro?

Wróć do listy stron


Większość klientów przed dokonaniem zakupu sprawdza wszelkie możliwe opcje, takie jak cena produktu, sposób zapłaty czy forma dostawy, w wielu miejscach. Aby skutecznie sprzedawać produkty i usługi, warto korzystać z wielu kanałów sprzedaży jednocześnie i zdobywać nowych klientów w różnych witrynach. Użytkownicy serwisu Multino mają możliwość importu produktów, które wystawili do sprzedaży na portalu Allegro. Poniżej opisujemy, w jaki sposób zaimportować swoje produkty do serwisu Multino.

 

1. Zaloguj się na swoje konto w serwisie Multino.

2. Kliknij przycisk Moje konto. Z listy rozwijanej wybierz Import z Allegro.

3. Na ekranie Import ogłoszeń z Allegro kliknij przycisk Pobierz produkty z Allegro.

4. Na ekranie z pytaniem o potwierdzenie operacji kliknij przycisk Pobierz produkty.

5. Zostanie wyświetlony ekran logowania Allegro. Zaloguj się na swoje konto w Allegro.

6. W przypadku pierwszego importu produktów z Allegro zostanie wyświetlony ekran Czy chcesz powiązać swoje konto Allegro z aplikacją zewnętrzną? z informacjami o możliwości zarządzania ofertami i usunięcia powiązania konta Allegro z aplikacją zewnętrzną. Aby potwierdzić, naciśnij przycisk Powiąż konto. Zatwierdzanie kolejnych importów nie będzie konieczne, chyba że zostanie usunięte powiązanie konta Allegro z aplikacją zewnętrzną.

7. Po pobraniu produktów z Allegro zostanie wyświetlony ekran z komunikatem Import produktów z Allegro zakończony powodzeniem.

 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję