Jak promować swoje ogłoszenia w serwisie Multino?

Wróć do listy stron


Aby dotrzeć do większej liczby użytkowników, którzy mogą być zainteresowani ogłoszeniem, możesz skorzystać z dostępnych w serwisie opcji promowania. Jeśli żadna z opcji promowania ogłoszenia nie została wybrana podczas jego publikacji, możesz określić ją później.

Najpierw zaloguj się na swoje konto w serwisie Multino. W tym celu kliknij przycisk Zaloguj / Zarejestruj na pasku górnym.

W zakładce Logowanie wprowadź nazwę użytkownika (login) lub adres e-mail i potwierdź hasłem. Następnie kliknij przycisk Logowanie.

Kliknij przycisk Moje konto wyświetlony na pasku górnym. Z listy rozwijanej wybierz Moje ogłoszenia. Zostanie wyświetlony ekran Moje ogłoszenia, na którym można dokonać niezbędnych zmian.

Aby skorzystać z możliwości promowania ogłoszenia, kliknij tytuł wybranego ogłoszenia lub zielony przycisk Promowanie.

Na wyświetlonym ekranie możesz wybrać sposób promowania swojego ogłoszenia przez zaznaczenie pola Promuj przy wybranej opcji. Ogłoszenie może być oznaczone etykietą Pilne, oznaczone etykietą Wyróżnione w wybranej kategorii lub wyświetlane jako Polecane na stronie głównej. Po wybraniu sposobu promowania ogłoszenia kliknij przycisk Zapłać.

Na kolejnym ekranie masz możliwość wybrania sposobu płatności. Dostępne opcje to Przelewy24 i PayPal.

Jeśli chcesz, aby została wygenerowana faktura VAT, zaznacz pole Chcę fakturę VAT. Wpisz wszelkie niezbędne dane lub podaj NIP i kliknij przycisk Pobierz z GUS. Faktura zostanie wysłana na podany adres e-mail. Będzie również dostępna na Twoim koncie w serwisie (należy kliknąć przycisk Moje konto i z listy rozwijanej wybrać Faktury).

Po dokonaniu płatności ogłoszenie będzie promowane zgodnie z wybraną opcją.

 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję