Jak zamieścić ogłoszenie w serwisie Multino?

Wróć do listy stron


Zamieszczanie ogłoszeń w serwisie Multino jest bardzo proste. Poniżej opisujemy ten proces krok po kroku.

Ogłoszenia mogą dodawać użytkownicy zalogowani, tzn. mający konto w serwisie. Aby założyć konto w serwisie, należy wypełnić formularz rejestracyjny. W tym celu należy nacisnąć przycisk Zaloguj / Zarejestruj i wybrać zakładkę Rejestracja.

 

1. Kliknij przycisk Dodaj bezpłatne ogłoszenie znajdujący się po prawej stronie na pasku górnym.

2. Na ekranie Dodaj bezpłatne ogłoszenie wypełnij co najmniej pola oznaczone gwiazdką (wymagane). W polach Tytuł oraz Opis ogłoszenia trzeba samodzielnie ustalić tekst, który będzie wyświetlany w serwisie.

3. W zależności od tego, jaka kategoria ogłoszenia została wybrana w polu Kategoria, zostaną wyświetlone dodatkowe pola, które pozwalają na dokładniejsze opisanie towaru lub usługi i podanie bardziej szczegółowych informacji, w tym oczekiwanej ceny. Pola te można wypełnić ręcznie lub wybrać odpowiednie opcje z list rozwijanych.

4. Do ogłoszenia można dołączyć maksymalnie 5 zdjęć. W tym celu należy kliknąć przycisk Wybierz pliki i wskazać zdjęcia, które mają być dołączone do ogłoszenia.

5. Należy podać dane kontaktowe, w tym obowiązkowo adres e-mail. Warto również podać numer telefonu (takie ogłoszenia notują większą liczbę zgłoszeń od osób zainteresowanych) oraz określić region i miasto.

6. Kliknij przycisk Zapisz i przejdź dalej.

7. Na ekranie Aktywuj ogłoszenie masz możliwość wyboru opcji promowania swojego ogłoszenia, aby dotrzeć do większej liczby użytkowników. Jeśli nie chcesz skorzystać z promowania, po prostu naciśnij przycisk Publikuj. Twoje ogłoszenie będzie widoczne w serwisie.

 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję