Jakie cechy mają osoby urodzone pod znakiem Strzelca?

Opublikowano: 26-11-2020

Wróć do spisu artykułów


Strzelec to znak Zodiaku, który towarzyszy osobom urodzonym między 22 listopada a 21 grudnia. Szczęśliwcy, którzy w tym czasie pojawili się na świecie, mogą liczyć na opiekę planety Jowisz. W związku z tym osoby spod znaku Strzelca są w stanie dostrzec u siebie takie cechy jak siła, mądrość i optymizm. Co jeszcze wyróżnia Strzelca? Jaki charakter mają osoby, którym ten znak towarzyszy przez całe życie?

 

Pozytywny czy trudny?

Wśród zainteresowanych tematyką dominuje pogląd, że Strzelec należy raczej do znaków o trudnym charakterze. Wiele osób twierdzi, że ludzie urodzeni pod znakiem Strzelca są bardzo uparci i kłótliwi. W rzeczywistości jest jednak inaczej. Osoby spod znaku Strzelca są niezwykle ambitne i nastawione na rozwój. Nie dla nich podstawowe wykształcenie i ciepła posadka w rodzinnej firmie. Ciągle szukają nowych wyzwań. Owszem, mają mocny charakter, można jednak na to spojrzeć z pozytywnej strony. Strzelca nikt nie zatrzyma, jeśli obierze sobie określony cel. Będzie parł do przodu, pokonując wszelkie przeszkody, które pojawią się na jego drodze. Strzelec nie idzie na skróty, wie bowiem, że sukces wymaga ciężkiej i mozolnej pracy.

 

Strzelec da się lubić

Osoby spod znaku Strzelca mają pozytywne nastawienie do życia. Są urodzonymi optymistami i często patrzą na trudne sytuacje życiowe przez „różowe okulary”. Strzelec jest radosny, potrafi cieszyć się z małych rzeczy. Osoby urodzone pod znakiem Strzelca często mają obok siebie mnóstwo przyjaciół i znajomych, ponieważ są szczere i mają świetne poczucie humoru. Strzelec jak żaden inny znak Zodiaku umie opowiadać dowcipy. Imprezy w jego towarzystwie trwają zazwyczaj do białego rana.

 

Strzelec a otoczenie

Ludzie urodzeni pod znakiem Strzelca odznaczają się bezinteresownością. Zawsze chętnie pomogą, doradzą oraz znajdą rozwiązanie nawet najbardziej skomplikowanych problemów. Osoby z otoczenia Strzelca zawsze doceniają jego prawdomówność. Strzelec jest bardzo kochany przez rodzinę. Bliscy doceniają jego zaangażowanie i zdolności organizacyjne. Dzięki nim każde rodzinne spotkanie jest udane i wyjątkowe. Strzelec jest pogodny i życzliwy wobec bliskich. Wspiera ich i motywuje do działania.

 

Energia i optymizm

Szczęśliwy kolor Strzelca to czerwony, który kojarzy się z ogniem i mocnym temperamentem. Strzelec raczej nie usiedzi na miejscu. Emanuje energią w życiu zawodowym i prywatnym. Widzą to przede wszystkim jego najbliżsi. Jego zapał przydaje się w przypadku różnego rodzaju napraw i remontów. Strzelec chętnie podróżuje, ciągnie go do nowych miejsc i ludzi. Poza tym jest pogodny, niestraszne mu przejściowe problemy i załamania.

Pod znakiem Strzelca urodzili się m.in. Woody Allen, Ludwig van Beethoven, Maria Callas, Winston Churchill, Joseph Conrad, Gustave Eiffel, Charles de Gaulle, Jimi Hendrix, Adam Małysz, Steven Spielberg, Tina Turner, Mark Twain.

Udostępnij:
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję