Jakie cechy mają osoby urodzone pod znakiem Wagi?

Opublikowano: 23-09-2020

Wróć do spisu artykułów


Waga to znak osób urodzonych między 23 września a 22 października. Zodiakalna Waga to przede wszystkim uosobienie szlachetności i sprawiedliwości. Jest niesłychanie towarzyska, stara się być dla wszystkich uprzejma i taktowna. Jakimi jeszcze cechami odznaczają się osoby urodzone pod znakiem Wagi? Jak wygląda życie uczuciowe zodiakalnej Wagi?

 

Charakterystyka Wagi

Żywiołem Wagi jest powietrze. Waga zmienia życiowe plany tak często, jak wiatr zmienia kierunek. Zazwyczaj w ogóle nie planuje. Żyje chwilą i czeka na to, co przyniesie los. Szczęśliwe kolory Wagi to niebieski i lawendowy. Sprawiają one, że świat staje się dla Wagi jaśniejszy, dzięki nim czuje ona radość i chęć do życia. Opiekuńczą planetą Wagi jest Wenus. Dzięki opiece bogini miłości i szczęścia Waga ma w sobie nieskończone pokłady pozytywnej energii i sympatii do otoczenia.

 

Szlachetność i sprawiedliwość

Sprawiedliwość to niewątpliwie najważniejsza cecha Wagi. Ludzie urodzeni pod tym znakiem mają duże poczucie uczciwości, prawości i porządku społecznego. Cechuje ich także zdolność do wypracowywania kompromisów. Pomimo naturalnych predyspozycji do rozwiązywania problemów Waga zdecydowanie unika sytuacji trudnych i nieprzyjemnych. Dużo bardziej woli spędzać czas w spokoju i robić to, co sprawia jej przyjemność, a od wszelkich konfliktów stara się trzymać z daleka.

 

Równowaga i harmonia

Poczucie równowagi i harmonii Wagi nierzadko przedkładają ponad wszystkie inne życiowe sfery. Niepewność, strach, stres, zbędne zamartwianie się i zamęczanie siebie są im obce. Zachowanie balansu między sferą duchową i fizyczną pozwala im cieszyć się pełnią życia.

 

Artystyczna dusza

Osoby urodzone pod znakiem Wagi są pomysłowe i twórcze. Nie brak im umiejętności kreatywnego myślenia. U wielu spotyka się zamiłowania artystyczne. Ze względu na stosunek do piękna często interesują się malarstwem, rzeźbą, muzyką i innymi dziedzinami sztuki, odwiedzają muzea, teatry i sale koncertowe. Lubią także odpoczynek na łonie natury przy dobrej książce.

 

Niezdecydowanie

Osoby spod znaku Wagi są wyjątkowo niezdecydowane. Nie śpieszą się z podejmowaniem decyzji. Ich wybory są często nieprzemyślane. Dlatego tak łatwo zmieniają zdanie. Ich plany życiowe rzadko są sprecyzowane. Z reguły skupiają się na tym, co jest tu i teraz, a nie na tym, co będzie. Dlatego partner Wagi musi mieć w sobie dużo wyrozumiałości i cierpliwości.

 

Życie uczuciowe

Osoby urodzone pod znakiem Wagi są nieuleczalnymi romantykami. Waga uwielbia chodzić na randki, flirtować i prowadzić miłosne gry. Osoby urodzone między 23 września a 22 października są odbierane jako bardzo miłe, sympatyczne, koleżeńskie i radosne. Łatwo nawiązują kontakty, zarówno przyjacielskie, jak i bardziej intymne. Potrafią okazywać swoje uczucia, a kiedy znajdą odpowiednią osobę, są w stanie zaangażować się w poważny związek. Są szczere i swoim zachowaniem umieją pokazać, że zależy im na drugiej osobie. Zrobią wszystko, aby ich druga połówka czuła się przy nich wyjątkowa i szczęśliwa.

Pod znakiem Wagi urodzili się m.in. Brigitte Bardot, Miguel Cervantes, Maria Dąbrowska, Denis Diderot, Bob Geldof, John Lennon, Roger Moore, Giuseppe Verdi, Oscar Wilde.

Udostępnij:
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję