Muzyka Biznes Meloman praca Radio pasja przeboje piosenki winyle Hity Muzyka Biznes Meloman praca Radio pasja przeboje piosenki winyle Hity Muzyka Biznes Meloman praca Radio pasja przeboje piosenki winyle Hity Muzyka Biznes Meloman praca Radio pasja przeboje piosenki winyle Hity Muzyka Biznes Meloman praca Radio pasja przeboje piosenki winyle Hity Muzyka Biznes Meloman praca Radio pasja przeboje piosenki winyle Hity

Muzyka Biznes Meloman praca Radio pasja przeboje piosenki winyle Hity

Opublikowano: 08-08-2020

Wygaśnie: 21-12-2021


Udostępnij:
Napisz wiadomość

Opis

muzyka

 

 

 

Witam wszystkich
-------------------------

Podejmę: współpracę lub pracę.

Przez 12 lat, prowadziłem w Warszawie, mały sklep płytowy, z wieloma gatunkami muzycznymi.

Szeroko pojętą muzyką, interesuję się od ponad 40-tu lat.

Od najmłodszych lat, słucham różnych gatunków muzycznych: od muzyki klasycznej, poprzez blues'a, jazz, soul, funk, rock progresywny, metal, pop, hip-hop, elektronika, ambient, nowe brzmienia itp.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Często, już po kilku sekundach odsłuchu (czasami nawet tylko po pierwszym dźwięku), mogę rozpoznać określony utwór muzyczny.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Kliknij

 

 

 

W swoich zbiorach posiadam ponad 8000 (8 tysięcy) znakomitych płyt CD i winyle, które zbieram już od ponad 35-ciu lat --->>> i cały czas dokupuję stare i nowe tytuły.

Odsłuchałem w swoim życiu ok. pół miliona dobrych płyt (a prawdopodobnie znacznie więcej), z bardzo wielu gatunków muzycznych.

Chętnie podejmę współpracę lub zatrudnię się, wszędzie tam, gdzie jest potrzeba, znakomitego i ponadczasowego grania --->>> wszędzie tam, gdzie jest potrzebna, wartościowa muzyka, a przy tym, łatwa w odbiorze --->>> dobrana-wybrana w efektowny i bardzo konkurencyjny sposób.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Zapraszam do współpracy --->>> do odkrywania i promowania, wartościowej i interesującej, uniwersalnej i ponadczasowej, dobrej muzyki, którą coraz rzadziej można usłyszeć w mediach.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

PS.
Zachęcam wszystkich, do słuchania, wielu różnych gatunków muzycznych, w celu własnego rozwoju intelektualnego i emocjonalnego.

Zachęcam wszystkich, do częstego słuchania, najważniejszego gatunku muzycznego, czyli BLUES'a, i to w dużych ilościach.

BLUES jest wieczny i ponadczasowy - pomaga, właściwie i szybko ocenić, wszystkie inne, pozostałe gatunki muzyczne.

Oprócz tego, słuchanie BLUES'a, bardzo pozytywnie i korzystnie, wpływa na pracę naszego umysłu.

Osoby, które często słuchają BLUES'a, mają szansę, zostać nawet ekspertami, od dobrej i wartościowej muzyki, i to nawet w relatywnie krótkim czasie.

BLUES pomoże również takim osobom, odkryć u siebie, predyspozycje i talenty muzyczne, jeśli takie występują.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------


Melomani i słuchacze, którzy chcą odkryć i poznać, prawdziwą, wartościową muzykę --->>> słuchacze i melomani, którzy w ogóle chcą dobrze się znać na znakomitej muzyce (a nie, na "tym czymś", granym w większości mediów) -->>> wcześniej powinni słuchać: dużo bluesa, dużo muzyki klasycznej i dużo rocka progresywnego --->>> to jest sprawdzona, skuteczna i pewna metoda.

 

Nawet, żeby dobrze się znać, na tak popularnym już od wielu lat, Hip-Hop'ie, i potrafić odróżnić, dobry Hip-Hop od przeciętnego Hip-Hop'u --->>> to też, wcześniej, trzeba słuchać: dużo bluesa, dużo rocka progresywnego i dużo muzyki klasycznej --->>> nie ma innej, łatwiejszej drogi na skróty.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zapraszam do współpracy w tych bardzo trudnych czasach, i np. do zbudowania, jakiegoś wartościowego, PONADCZASOWEGO MUZYCZNEGO PROJEKTU, dla którego, te wszystkie krótkotrwałe i bardzo szybko przemijające mody muzyczne, nie będą stanowiły żadnej konkurencji.

Zapraszam do współpracy, i do zbudowania np. jakiegoś PONADCZASOWEGO, wartościowego, MUZYCZNEGO PROJEKTU, który, nie da się "temu czemuś" zepchnąć na bok --->>> "temu czemuś" promowanemu i granemu w większości mediów.

Zapraszam do współpracy, i do zbudowania (albo od podstaw, albo zmodyfikowania już istniejącego) np. jakiegoś PONADCZASOWEGO, wartościowego MUZYCZNEGO PROJEKTU, który będzie wyznaczał "NOWĄ JAKOŚĆ w MUZYCE", i jednocześnie, będzie ciekawie i właściwie, edukował słuchaczy i melomanów.

 

Taki PONADCZASOWY, wartościowy MUZYCZNY PROJEKT, byłby odporny, na wszechogarniające i otaczające ze wszystkich stron, coraz większe, muzyczne dziadostwo, i promowanie, coraz większych popaprańców i przygłupów, promowanie coraz większych miernot muzycznych, promowanie coraz większego, bezwartościowego szajsu muzycznego, promowanie niedouczonych i prymitywnych ćwoków, pseudo-artystów.

 

Wielu moich znajomych, którzy interesują się dobrą muzyką, zwraca mi również uwagę, na to, że nie tylko w większości mediów, ale już nawet w dużych Centrach Handlowych, w sklepach dużych i znanych sieci handlowych (z wielu branż), muzyka tam grana, w tych sklepach, jest bardzo drażniąca i denerwująca, ponieważ w ogóle nie przypomina prawdziwej muzyki, tylko, są to jakieś sztucznie wygenerowane jęki i stękanie, firmowane, przez bardzo podobnie brzmiących pseudo-artystów.

 

Wielu moich znajomych, którzy interesują się dobrą muzyką, przestało chodzić na zakupy w takie miejsca, gdzie już na wejściu, słyszy się jakieś denerwujące i rozdrażniające, sztucznie wygenerowane jęki i stękanie, a zamiast tego, nie słyszy się, fajnej, miłej dla ucha, uniwersalnej i ponadczasowej muzyki (z wielu różnych gatunków muzycznych), która brzmi dobrze i interesująco, dla wszystkich pokoleń, i tym samym, zachęca do robienia zakupów, a nie zachęca do natychmiastowego wyjścia z takiego sklepu.

 

Taki PONADCZASOWY, wartościowy MUZYCZNY PROJEKT, mógłby również, dosyć szybko, osiągnąć sukces komercyjny, ponieważ, adresowałby (w ciekawy i atrakcyjny sposób), swoją wyjątkową i ponadczasową, muzyczną ofertę --->>> do słuchaczy, oczekujących dobrego poziomu muzycznego, których jest bardzo wielu, a z czasem byłoby ich znacznie więcej.

 

Taki PONADCZASOWY, wartościowy MUZYCZNY PROJEKT, mógłby również pomóc (np. jakiemuś medium), zwiększyć swój udział w rynku, właśnie dzięki takiemu, wartościowemu, a przy tym, atrakcyjnemu i mądremu, muzycznemu wyróżnieniu się, na tle, tej dziadowskiej, miernej konkurencji.

 

Jeżeli nie będą powstawały takie ponadczasowe projekty, z dobrą, wartościową i ponadczasową muzyką --->>> to, to nowe --->>> wymagające uzupełnienia o elementarną wiedzę muzyczną, i wymagające uzupełnienia, o elementarne osłuchanie muzyczne  --->>> w większości, bezrefleksyjnie i sztucznie wygenerowane, współczesne, nijakie i jałowe, medialne (nie tylko komercyjne) dziadostwo muzyczne --->>> będzie się coraz bardziej panoszyło, będzie blokowało, i uniemożliwiało, rozgarniętym i wymagającym odbiorcom, słuchanie, dobrej i wartościowej muzyki.i.

 

Zapraszam do współpracy, do działania i budowania, takich kreatywnych, wartościowych i ciekawych, Ponadczasowych Projektów Muzycznych.


----------------------------------------

Przy okazji, pozdrawiam wszystkich melomanów, i w ogóle wszystkich, pozytywnie zakręconych na punkcie świetnej muzyki  ;-)

----------------------------------------

 

Zapraszam do współpracy

Dodatkowy kontakt:
meloman.multi@intmail.pl

  

 

 

 

Zapraszam do współpracy

Dodatkowy kontakt:
meloman.multi@intmail.pl

 

 

 

 

 

 

 

 

Formularz kontaktowy

Aby móc wysłać wiadomość musisz być zalogowany

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję