Muzyka Biznes praca Radio pasja Meloman przeboje winyle piosenki Hity Muzyka Biznes praca Radio pasja Meloman przeboje winyle piosenki Hity Muzyka Biznes praca Radio pasja Meloman przeboje winyle piosenki Hity Muzyka Biznes praca Radio pasja Meloman przeboje winyle piosenki Hity Muzyka Biznes praca Radio pasja Meloman przeboje winyle piosenki Hity Muzyka Biznes praca Radio pasja Meloman przeboje winyle piosenki Hity

Muzyka Biznes praca Radio pasja Meloman przeboje winyle piosenki Hity

Opublikowano: 15-06-2020

Wygaśnie: 28-10-2021


Udostępnij:
Napisz wiadomość

Opis

muzyka - hity - winyle - przeboje - radio - meloman

 

Witam wszystkich
----------------------

 

Podejmę: współpracę albo pracę.

 

Przez 12 lat, prowadziłem w Warszawie, mały sklep płytowy, z wieloma gatunkami muzycznymi.

Szeroko pojętą muzyką, interesuję się od ponad 40-tu lat.

Od najmłodszych lat, słucham różnych gatunków muzycznych: od muzyki klasycznej, poprzez blues'a, jazz, soul, funk, rock progresywny, metal,

op, hip-hop, elektronika, ambient, nowe brzmienia itp.

 

 

Kliknij

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Często, już po kilku sekundach odsłuchu (czasami nawet tylko po pierwszym dźwięku), mogę rozpoznać określony utwór muzyczny.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

W swoich zbiorach posiadam ponad 8000 (8 tysięcy) znakomitych płyt CD i winyle, które zbieram już od ponad 35-ciu lat --->>>  i ciągle dokupuję stare i nowe tytuły.

 

Odsłuchałem w swoim życiu ok. pół miliona dobrych płyt (a prawdopodobnie znacznie więcej), z bardzo wielu gatunków muzycznych 

 

Chętnie podejmę współpracę lub zatrudnię się, wszędzie tam, gdzie jest potrzeba, znakomitego i ponadczasowego grania --->>> wszędzie tam, gdzie jest potrzebna, wartościowa muzyka, a przy tym łatwa w odbiorze --->>> dobrana-wybrana, w efektowny i bardzo konkurencyjny sposób.
 
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Zapraszam do współpracy --->>> do odkrywania i promowania, interesującej i wartościowej, uniwersalnej i ponadczasowej, dobrej muzyki, którą coraz rzadziej można usłyszeć w mediach.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

PS.
Zachęcam wszystkich, do słuchania, wielu różnych gatunków muzycznych, w celu własnego rozwoju intelektualnego i emocjonalnego.

 

Zachęcam wszystkich, do częstego słuchania (i to w dużych ilościach), najważniejszego gatunku muzycznego, czyli BLUES'a.

 

BLUES jest ponadczasowy i wieczny - pomaga właściwie ocenić, wszystkie inne, pozostałe gatunki muzyczne.

 

Oprócz tego, słuchanie BLUES'a, bardzo korzystnie i pozytywnie, wpływa na pracę naszego umysłu.

 

Osoby, które będą często słuchały BLUES'a, będą miały szansę, zostać nawet ekspertami, od dobrej i wartościowej muzyki, i to w relatywnie krótkim czasie.

 

BLUES pomoże również takim osobom, odkryć u siebie, talenty i predyspozycje muzyczne, jeśli takie występują.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

Melomani i słuchacze, którzy chcą poznać i odkryć, prawdziwą, wartościową muzykę --->>> słuchacze i melomani, którzy w ogóle chcą dobrze się znać na znakomitej muzyce (a nie, na "tym czymś", granym w większości mediów) -->>> wcześniej powinni słuchać: dużo bluesa, dużo rocka progresywnego i dużo muzyki klasycznej --->>> to jest pewna i sprawdzona metoda.

 

Nawet, żeby dobrze się znać, na tak popularnym już od wielu lat, Hip-Hop'ie, i potrafić odróżnić, dobry Hip-Hop od przeciętnego Hip-Hop'u --->>> to też, wcześniej, trzeba słuchać: dużo bluesa, dużo muzyki klasycznej i dużo rocka progresywnego --->>> nie ma innej drogi na skróty.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Zapraszam do współpracy w tych bardzo trudnych czasach, i np. do zbudowania, jakiegoś wartościowego, PONADCZASOWEGO MUZYCZNEGO PROJEKTU, dla którego, te wszystkie krótkotrwałe i bardzo szybko przemijające mody muzyczne, nie będą stanowiły żadnej konkurencji.

 

Zapraszam do współpracy, i do zbudowania np. jakiegoś PONADCZASOWEGO, wartościowego, MUZYCZNEGO PROJEKTU, który nie da się "temu czemuś" zepchnąć na bok --->>> "temu czemuś" granemu i promowanemu w większości mediów. 

 

Zapraszam do współpracy, i do zbudowania (albo od podstaw, albo zmodyfikowania już istniejącego) np. jakiegoś PONADCZASOWEGO, wartościowego MUZYCZNEGO PROJEKTU, który będzie wyznaczał "NOWĄ JAKOŚĆ w MUZYCE", i jednocześnie, będzie mądrze, ciekawie i właściwie, edukował słuchaczy i melomanów.

 

Taki PONADCZASOWY, wartościowy MUZYCZNY PROJEKT, byłby odporny, na wszechogarniające i otaczające ze wszystkich stron, coraz większe, muzyczne dziadostwo, i promowanie coraz większych przygłupów, miernot i beztalencia, czyli, promowanie coraz większego muzycznego szajsu, tandety i muzycznej bylejakości.

 

Taki PONADCZASOWY, wartościowy MUZYCZNY PROJEKT, mógłby również, bardzo szybko osiągnąć sukces komercyjny, ponieważ adresowałby (w atrakcyjny i mądry sposób), swoją wyjątkową i ponadczasową, muzyczną ofertę --->>> do słuchaczy, oczekujących dobrego poziomu muzycznego, których jest bardzo wielu, a z czasem byłoby ich znacznie więcej.

 

Taki PONADCZASOWY, wartościowy MUZYCZNY PROJEKT, mógłby również pomóc (np. jakiemuś medium), zwiększyć swój udział w rynku, właśnie dzięki takiemu wartościowemu, a przy tym, atrakcyjnemu, mądremu, muzycznemu wyróżnieniu się, na tle, coraz bardziej prymitywnej i prostackiej (o bardzo zawężonych horyzontach muzycznych),  tej miernej, dziadowskiej konkurencji.

 


----------------------------------------

Przy okazji, pozdrawiam wszystkich melomanów, i w ogóle wszystkich, pozytywnie zakręconych na punkcie świetnej muzyki  ;-)

----------------------------------------

 

 

Zapraszam do współpracy

Dodatkowy kontakt:
meloman.multi@intmail.pl

 

  

 

 

 

 

Zapraszam do współpracy

Dodatkowy kontakt:
meloman.multi@intmail.pl

 

 

 

.

 

 

 

Formularz kontaktowy

Aby móc wysłać wiadomość musisz być zalogowany

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję