Muzyka - szukam praca - Biznes - winyle - Radio - Media - Pasja - Hity - przeboje - Meloman Muzyka - szukam praca - Biznes - winyle - Radio - Media - Pasja - Hity - przeboje - Meloman Muzyka - szukam praca - Biznes - winyle - Radio - Media - Pasja - Hity - przeboje - Meloman Muzyka - szukam praca - Biznes - winyle - Radio - Media - Pasja - Hity - przeboje - Meloman Muzyka - szukam praca - Biznes - winyle - Radio - Media - Pasja - Hity - przeboje - Meloman Muzyka - szukam praca - Biznes - winyle - Radio - Media - Pasja - Hity - przeboje - Meloman

Muzyka - szukam praca - Biznes - winyle - Radio - Media - Pasja - Hity - przeboje - Meloman

Opublikowano: 12-06-2020

Wygaśnie: 25-10-2021


Udostępnij:
Napisz wiadomość

Opis

muzyka

Witam wszystkich
-----------------------

 

Podejmę: pracę lub współpracę.

 

Przez 12 lat, prowadziłem w Warszawie, mały sklep płytowy, z wieloma gatunkami muzycznymi.

Szeroko pojętą muzyką, interesuję się od ponad 40-tu lat.

Od najmłodszych lat, słucham różnych gatunków muzycznych: od muzyki klasycznej, poprzez blues'a, jazz, soul, funk, rock progresywny, metal, pop, hip-hop, elektronika, ambient, nowe brzmienia itp.

 

 

 

Kliknij

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Często, już po kilku sekundach odsłuchu (czasami nawet tylko po pierwszym dźwięku), mogę rozpoznać określony utwór muzyczny.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

W swoich zbiorach posiadam ponad 8000 (8 tysięcy) znakomitych płyt CD i winyle, które zbieram już od ponad 35-ciu lat --->>>  i ciągle dokupuję stare i nowe tytuły.

 

Odsłuchałem w swoim życiu ok. pół miliona dobrych płyt (a prawdopodobnie znacznie więcej), z bardzo wielu gatunków muzycznych 

 

Chętnie podejmę współpracę lub zatrudnię się, wszędzie tam, gdzie jest potrzeba, znakomitego i ponadczasowego grania --->>> wszędzie tam, gdzie jest potrzebna, wartościowa muzyka, a przy tym łatwa w odbiorze --->>> wybrana-dobrana w efektowny i bardzo konkurencyjny sposób.
 
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Zapraszam do współpracy --->>> do odkrywania i promowania, interesującej i wartościowej, uniwersalnej i ponadczasowej, dobrej muzyki, którą coraz rzadziej można usłyszeć w mediach.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

PS.
Zachęcam wszystkich, do słuchania, wielu różnych gatunków muzycznych, w celu własnego rozwoju intelektualnego i emocjonalnego.

 

Zachęcam wszystkich, do częstego słuchania, najważniejszego gatunku muzycznego, czyli BLUES'a, i to w dużych ilościach.

 

BLUES jest wieczny i ponadczasowy - pomaga właściwie ocenić, wszystkie inne, pozostałe gatunki muzyczne.

 

Oprócz tego, słuchanie BLUES'a, bardzo pozytywnie i korzystnie, wpływa na pracę naszego umysłu.

 

Osoby, które będą często słuchały BLUES'a, mają szansę, zostać nawet ekspertami, od wartościowej i dobrej muzyki, i to w relatywnie krótkim czasie.

 

BLUES pomoże również takim osobom, odkryć u siebie, predyspozycje i talenty muzyczne, jeśli takie występują.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------


Melomani i słuchacze, którzy chcą odkryć i poznać, prawdziwą, wartościową muzykę --->>> słuchacze i melomani, którzy w ogóle chcą dobrze się znać na znakomitej muzyce (a nie, na "tym czymś", granym w większości mediów) -->>> wcześniej powinni słuchać: dużo bluesa, dużo muzyki klasycznej i dużo rocka progresywnego --->>> to jest skuteczna, pewna i sprawdzona metoda.

 

Nawet, żeby dobrze się znać, na tak popularnym już od wielu lat, Hip-Hop'ie, i potrafić odróżnić, dobry Hip-Hop od przeciętnego Hip-Hop'u --->>> to też, wcześniej, trzeba słuchać: dużo bluesa, dużo rocka progresywnego i dużo muzyki klasycznej --->>> nie ma innej drogi na skróty.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Zapraszam do współpracy w tych bardzo trudnych czasach, i np. do zbudowania, jakiegoś wartościowego, PONADCZASOWEGO MUZYCZNEGO PROJEKTU, dla którego, te wszystkie krótkotrwałe i bardzo szybko przemijające mody muzyczne, nie będą stanowiły żadnej konkurencji.

 

Zapraszam do współpracy, i do zbudowania np. jakiegoś PONADCZASOWEGO, wartościowego, MUZYCZNEGO PROJEKTU, który nie da się "temu czemuś" zepchnąć na bok --->>> "temu czemuś" granemu i promowanemu w większości mediów. 

 

Zapraszam do współpracy, i do zbudowania (albo od podstaw, albo zmodyfikowania już istniejącego) np. jakiegoś PONADCZASOWEGO, wartościowego MUZYCZNEGO PROJEKTU, który będzie wyznaczał "NOWĄ JAKOŚĆ w MUZYCE", i jednocześnie, będzie mądrze, ciekawie i właściwie, edukował słuchaczy i melomanów.

 

Taki PONADCZASOWY, wartościowy MUZYCZNY PROJEKT, byłby odporny, na wszechogarniające i otaczające ze wszystkich stron, coraz większe, muzyczne dziadostwo, i promowanie, coraz większych popaprańców i przygłupów, promowanie coraz większych  miernot muzycznych, promowanie coraz większego, bezwartościowego szajsu muzycznego, promowanie niedouczonych i prymitywnych ćwoków, pseudo-artystów.

 

Wielu moich znajomych, którzy interesują się dobrą muzyką, zwracają mi również uwagę, na to, że nie tylko w większości mediów, ale już nawet w dużych Centrach Handlowych, w sklepach dużych i znanych sieci handlowych (z różnych branż), muzyka tam grana, w tych sklepach, jest bardzo denerwująca i drażniąca, ponieważ w ogóle nie przypomina prawdziwej muzyki, tylko, są to jakieś sztucznie wygenerowane jęki i stękanie, jakichś pseudo-artystów.

 

Wielu moich znajomych, którzy interesują się dobrą muzyką, przestało chodzić na zakupy w takie miejsca, gdzie już na wejściu, słyszy się jakieś denerwujące i rozdrażniające, sztucznie wygenerowane jęki i stękanie, a zamiast tego,  nie słyszy się, miłej dla ucha, uniwersalnej i ponadczasowej muzyki (z wielu różnych gatunków muzycznych), która brzmi fajnie dla wszystkich pokoleń, i tym samym, zachęca do robienia zakupów, a nie zachęca do natychmiastowego wyjścia z takiego sklepu.

 

Taki PONADCZASOWY, wartościowy MUZYCZNY PROJEKT, mógłby również, dosyć szybko, osiągnąć sukces komercyjny, ponieważ, adresowałby (w mądry i atrakcyjny sposób), swoją wyjątkową i ponadczasową, muzyczną ofertę --->>> do słuchaczy, oczekujących dobrego poziomu muzycznego, których jest bardzo wielu, a z czasem byłoby ich znacznie więcej.

 

Taki PONADCZASOWY, wartościowy MUZYCZNY PROJEKT, mógłby również pomóc (np. jakiemuś medium), zwiększyć swój udział w rynku, właśnie dzięki takiemu, wartościowemu, a przy tym, atrakcyjnemu i mądremu, muzycznemu wyróżnieniu się, na tle, tej dziadowskiej, miernej konkurencji.

 

Zapraszam do współpracy, do działania i budowania, takich PONADCZASOWYCH PROJEKTÓW MUZYCZNYCH --->>> Jeżeli nie będą powstawały takie ponadczasowe projekty, z dobrą, wartościową i ponadczasową muzyką, to, to nowe, nijakie i jałowe, współczesne dziadostwo muzyczne, będzie się coraz bardziej panoszyło, i będzie blokowało odbiorcom, słuchanie dobrej i wartościowej muzyki.

 


----------------------------------------

Przy okazji, pozdrawiam wszystkich melomanów, i w ogóle wszystkich, pozytywnie zakręconych na punkcie świetnej muzyki  ;-)

----------------------------------------

 

 

Zapraszam do współpracy

Dodatkowy kontakt:
meloman.multi@intmail.pl

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

.

 

 

 

 

Informacje dodatkowe

Typ umowy: Inny

Wymiar pracy: Niepełny etat

Formularz kontaktowy

Aby móc wysłać wiadomość musisz być zalogowany

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję