Kocioł warzelny, pasteryzator Kocioł warzelny, pasteryzator Kocioł warzelny, pasteryzator Kocioł warzelny, pasteryzator Kocioł warzelny, pasteryzator Kocioł warzelny, pasteryzator

Kocioł warzelny, pasteryzator

1,00 zł

Opublikowano: 29-05-2020

Wygaśnie: 11-10-2021


Udostępnij:
Napisz wiadomość

Opis

Firma MolProm
Sprzęt dostarczamy pod klucz: Wykonujemy podłączenie oraz techniczną obsługę urządzenia w trakcie pracy, spełniamy technologiczne wymogi, posiadamy doświadczoną kadrę w dziedzinie technologii przerobu mleka, nasi pracownicy to wykwalifikowani inżynierzy i technolodzy.
Nasza firma zajmuje sie produkcja sprzętu dowolnego stopnia skomplikowania pod indywidualne zamówienie odbiorcy. Nasz produkt służy do wyrobu sera, jogurtu, sera, kefiru, prażonego zsiadłego mleko, owocowego nadzienia, sosów i innych. Tworzymy linie do przerobu mleka pod indywidualne potrzeby klienta o dowolnym charakterze i dowolnym typie grzania : grzałką, parą, drewnem, gazem. Wykonujemy montaż i podłączenie oraz techniczną obsługę urządzenia w trakcie prac. Spełniamy technologiczne wymogi, wydajemy dowolnej trudności przepis pod zamówienie zleceniodawcy.
Przedsiębiorstwo jest producentem sprzętu do przerobu mleka, produkcji wszystkich rodzajów serów, jogurtów, kefirów, prażonego zsiadłego mleka, sera, masła, majonezu, sosu, ketchupu, owocowego piure i nadzienia, pracującego na dowolnym typie grzania
Tak samo tworzymy stanowiska do oprawy mięsa i ryb, Tworzymy blaty robocze pod indywidualne potrzeby naszego zleceniodawcy.
Wyróżniające właściwością naszego sprzętu jest indywidualne opracowanie każdego modułu odpowiadającego dla potrzeb zleceniodawcy z uwzględnieniem asortymentu produkcji, wraz z instrukcją i warunkami eksploatacji . Podstawą sprzętu jest modułowa nierdzewna rama, której montaż wykonuje sie na produkcji.
Nasz sprzęt przyciąga tym że jest prosty i pewny w eksploatacji, oszczędny w zużyciu w użytkowaniu i poborze energii , do jego ustawienia trzeba minimalnej pracy, Nasze minimoduły zabezpieczają przeróbkę surowca i sprawiają że gotowy wyrób jest wysokiej jakości, produkowany w współczesnych technologiach. Sprzęt pracuje na energii elektrycznej, gazie ziemnym, podgrzanej wodzie, parze. Dowolny moduł jest wyposażony we współczesne przyrządy do kontroli i automatyzacji technologicznego procesu.


Aby móc wysłać wiadomość musisz być zalogowanyPILNE

Twoje ogłoszenie będzie oznaczone etykietą PILNE

14 dni | 7,00 zł

PILNE

POLECANE

Twoje ogłoszenie będzie wyświetlane na stronie głównej

14 dni | 19,00 zł

NAJLEPSZA OPCJA
POLECANE

WYRÓŻNIONE

Twoje ogłoszenie będzie oznaczone etykietą WYRÓŻNIONE w wybranej przez Ciebie kategorii

14 dni | 9,00 zł

WYRÓŻNIONE

Brak etykiety Pilne


Ogłoszenie nie jest polecane na stronie głównej


Ogłoszenie nie jest wyróżnione w wybranej kategorii


Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję