Łóżko domek dla dzieci TIPI podwójne z szufladami i wysuwanym łóżkiem, drewniane Łóżko domek dla dzieci TIPI podwójne z szufladami i wysuwanym łóżkiem, drewniane Łóżko domek dla dzieci TIPI podwójne z szufladami i wysuwanym łóżkiem, drewniane Łóżko domek dla dzieci TIPI podwójne z szufladami i wysuwanym łóżkiem, drewniane Łóżko domek dla dzieci TIPI podwójne z szufladami i wysuwanym łóżkiem, drewniane Łóżko domek dla dzieci TIPI podwójne z szufladami i wysuwanym łóżkiem, drewniane

Łóżko domek dla dzieci TIPI podwójne z szufladami i wysuwanym łóżkiem, drewniane

1.549,00 zł

Opublikowano: 25-05-2020

Wygaśnie: 07-10-2021


Udostępnij:
Napisz wiadomość

Opis

Modne od wielu sezonów łóżko domek dla dzieci TIPI z szufladami + drugie spanie jest produktem meblarskim, który zdobył uznanie, zarówno wśród polskich, jak i europejskich klientów marki Oliveo. Firma od wielu lat zajmuje się produkcją wielofunkcyjnych mebli dziecięcych, do których zalicza się także ten model łóżka, posiadający pojemne szuflady i dodatkowe spanie.

Perfekcyjnie wykonane łóżko domek ma bardzo wytrzymałą konstrukcję, przypominającą swoim kształtem szałas. To produkt ekologiczny o cudownym aromacie drewna sosnowego. Dostępna przestrzeń stwarza doskonałe warunki do wypoczynku i kreatywnej zabawy dla chłopców od 2 roku życia.

Łóżko domek dla dzieci TIPI z szufladami + drugie spanie ma wiele zalet, do których należy m.in..:

 • Użycie litego, polskiego drewna sosnowego I gatunku.
 • Udźwig do 180 kg, który pozwala na wspólne przebywanie w łóżku osoby dorosłej i dziecka.
 • Wytrzymała  konstrukcja z podstawą osadzoną na mocnych słupkach o wymiarach 4,5 x 6,5 cm.
 • Dostępna wersja produktu z łatwymi do zdemontowania barierkami ochronnymi o wysokości  30, 45 lub 60 cm.
 • Konstrukcja z nóżkami, zapewniającymi sprawną wymianę powietrza pomiędzy podstawą mebla a znajdującym się pod nim podłożem.
 • Możliwość dostosowania wymiarów i konstrukcji pod metraż pokoju dla dziecka.
 • Opcja zamówienia mebla w wersji naturalnej, oszlifowanej ręcznie, która zapewnia bezpieczne korzystanie z tego wyrobu.
 • Na życzenie klienta łóżeczko może być pomalowane farbami wodnymi na jeden lub kilka kolorów, a także pokryte bejcą lub lakierem. Wszystkie preparaty posiadają certyfikat potwierdzający ich nietoksyczność.
 • Komfortowa i funkcjonalna przestrzeń do zabawy, m.in. w ranczerów czy osadę starożytnych Wikingów. Belki można ozdobić np. bibułą lub papierowymi łańcuchami z zawieszonymi na nich chorągiewkami.
 • Szuflady do przechowywania pościeli i różnego rodzaju akcesoriów dziecięcych.
 • Dodatkowe miejsce do spania z solidnym stelażem z drewna.
 • Certyfikaty jakości, w tym FSC gwarantujący, że produkcja tego łóżka nie powoduje degradacji fauny i flory.
 • Domowy montaż z wykorzystaniem śrub, klucza torx, instrukcji w języku polskim i linku do filmu pokazowego na Youtube. Klient może uzyskać także fachowe wparcie zespołu konsultantów technicznych firmy Olveo.

Łóżko domek dla dzieci TIPI z szufladami + drugie spanie to produkt wysokiej jakości, który posiada bardzo solidną budowę, dzięki czemu może służyć dziecku od najmłodszych lat, aż po okres dorastania. Łatwe do zasuwania szuflady u podstawy mebla redukują konieczność posiadania dodatkowych mebli, zajmujących przestrzeń w pokoju. Z kolei drugie miejsce do spania eliminuje potrzebę kupna drugiego łóżka. Warto zajrzeć także na inne aukcje publikowane na tym portalu, ponieważ znajdziesz tam pozostałe modele łóżek marki Oliveo. Producent zaprasza również do swojego sklepu internetowego z doskonałymi materacami i innymi przydatnymi wyrobami dla dzieci.

Zapraszamy do kontaktu pod numerami: 664 431 667 lub 791 815 861
https://www.instagram.com/oliveopolska/
https://www.facebook.com/OliveoTeam/
https://www.youtube.com/watch?v=Xm_b8JKWuFQ
https://pl.pinterest.com/oliveopl/

 

Informacje dodatkowe

Stan: Nowe

Formularz kontaktowy

Aby móc wysłać wiadomość musisz być zalogowany

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję