Łóżko domek Cynia dla dziecka z barierkami i dwoma szufladami/ szufladą Łóżko domek Cynia dla dziecka z barierkami i dwoma szufladami/ szufladą Łóżko domek Cynia dla dziecka z barierkami i dwoma szufladami/ szufladą Łóżko domek Cynia dla dziecka z barierkami i dwoma szufladami/ szufladą Łóżko domek Cynia dla dziecka z barierkami i dwoma szufladami/ szufladą Łóżko domek Cynia dla dziecka z barierkami i dwoma szufladami/ szufladą

Łóżko domek Cynia dla dziecka z barierkami i dwoma szufladami/ szufladą

1.549,00 zł

Opublikowano: 25-05-2020

Wygaśnie: 07-10-2021


Udostępnij:
Napisz wiadomość

Opis

Perfekcyjnie wykonane łóżko domek Cynia z dwoma szufladami to produkt ekologiczny, stworzony z drewna o pięknym aromacie sosny. Ten doskonały mebel dla dziewczynki jest produkowany przez polską firmę Oliveo, dostarczającą tego typu wyroby do klientów z wielu krajów UE.

Stabilne łóżko domek zachwyci każde dziecko, które otrzyma taki podarunek od swoich rodziców. Urzekający kształt mebla, przypominający dom z tarasem i dużym oknem, stwarza nieograniczone możliwości zabawy. Dwie szuflady u podstawy mebla można zagospodarować jako podręczny schowek na dziecięce ubrania czy pościel.

Łóżko domek Cynia z dwoma szufladami posiada wiele zalet, takich jak m.in.:

 • Konstrukcja w kształcie domku z dachem, oknem i tarasem, pozwalająca na wykorzystanie tej przestrzeni do codziennej zabawy. Górna, pozioma belka jest doskonałym miejscem do zawieszenia na niej samodzielnie wykonanych dekoracji. Fronty szafek można okleić np. wizerunkami postaci z bajek.
 • Certyfikat FSC, który gwarantuje, że produkcja tego modelu łóżka nie wpływa ujemnie na środowisko naturalne.  
 • Wykorzystanie w produkcji polskiej, litej deski sosnowej I klasy.
 • Wytrzymała konstrukcja mebla z podstawą opartą na mocnych słupkach o wymiarach 4,5 x 6,5 cm.
 • Solidne i podlegające demontażowi barierki ochronne o wysokości 30, 45 i 60 cm.
 • Opcja wyboru mebla w wersji naturalnej, w której elementy konstrukcji oszlifowano ręcznie. Dzięki temu są one bezpieczne dla dzieci w każdym wieku.
 • Możliwość zamówienia wersji bejcowanej, lakierowanej lub pomalowanej farbami wodnymi (połysk, mat lub półmat).
 • Opcja mebla dopasowanego konstrukcyjnie i wymiarowo do metrażu pokoju dziecięcego.
 • Dwie szuflady, w których można swobodnie przechowywać pościel, ubrania czy dowolne przedmioty, używane przez dziecko.
 • Tolerancja obciążenia do wagi 180 kg, która pozwala na wspólne zabawy w łóżku z rówieśnikami.
 • Samodzielny montaż z wykorzystaniem śrub, klucza torx, instrukcji w języku polskim i linku do filmu pokazowego na Youtube. Na każdym etapie domowego montażu można skontaktować się z doradcami marki Oliveo i uzyskać od nich natychmiastową pomoc.

Łóżko domek Cynia z dwoma szufladami stanowi rewelacyjną propozycję dla każdego rodzica, który poszukuje solidnych mebli dziecięcych z wygodnym schowkiem, zastępującym tradycyjne komody. Ten znany wielu klientom produkt marki Oliveo to bardzo opłacalna inwestycja. Mebel będzie służył maluchowi przez wiele lat, a po upływie tego czasu może być bezproblemowo oddany do użytku kolejnemu dziecku w rodzinie. Osoby zainteresowane łóżkami Oliveo mogą zapoznać się z innymi modelami tej marki, znajdującymi się na pozostałych aukcjach na tym portalu. Warto także odwiedzić sklep internetowy tego producenta i dobrać do łóżka odpowiedni materac lub skandynawskie zabawki.

Zapraszamy do kontaktu pod numerami: 664 431 667 lub 791 815 861
https://www.instagram.com/oliveopolska/
https://www.facebook.com/OliveoTeam/
https://www.youtube.com/watch?v=Xm_b8JKWuFQ
https://pl.pinterest.com/oliveopl/

Informacje dodatkowe

Stan: Nowe

Formularz kontaktowy

Aby móc wysłać wiadomość musisz być zalogowany

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję