Studia: ekonomia, psychologia, pedagogika, dziennikarstwo Studia: ekonomia, psychologia, pedagogika, dziennikarstwo

Studia: ekonomia, psychologia, pedagogika, dziennikarstwo

Opublikowano: 22-05-2023

Wygaśnie: 31-12-2024


Udostępnij:
Napisz wiadomość

Opis

Warszawska Uczelnia Ekonomiczna (WUE) zaprasza na studia w trybie dziennym i zaocznym na poziomie licencjackim, magisterskim i podyplomowym na kierunkach: ekonomia, psychologia, pedagogika oraz dziennikarstwo i komunikacja społeczna.

Studia ekonomiczne na Warszawskiej Uczelni Ekonomicznej przygotowują studentów do pracy w małych, średnich i dużych przedsiębiorstwach, m.in. w działach ekonomiczno-finansowych, kadr i płac, planowania i rozwoju, inwestycji i innowacji. Absolwenci studiów licencjackich na kierunku ekonomia są przygotowani na wszelkie wyzwania, z jakimi muszą się mierzyć w karierze zawodowej. W ofercie studiów z zakresu ekonomii na WUE znajdują się następujące specjalności: Ekonomika przedsiębiorstwa, Kadry i płace, Ekonomia menedżerska, Biznes międzynarodowy, Ekonomika turystyki i hotelarstwa, Handel międzynarodowy.

Pięcioletnie jednolite studia magisterskie na kierunku psychologia pozwalają rozwinąć myślenie krytyczne, poznać i zrozumieć mechanizmy rządzące ludzkimi emocjami i relacjami międzyludzkimi, zbudować warsztat metod badawczych pomocnych w analizie ludzkich zachowań, nauczyć się wrażliwości i empatii oraz tego, jak pomagać ludziom przezwyciężać ich problemy. Oferta studiów psychologicznych WUE obejmuje specjalności Psychologia kliniczna oraz Psychologia biznesu i doradztwa zawodowego. Absolwenci psychologii mogą znaleźć pracę w placówkach oświatowych, w służbach mundurowych, w działach kadr lub marketingu w przedsiębiorstwach, w szpitalach, ośrodkach leczenia uzależnień oraz innych poradniach psychologicznych i gabinetach terapeutycznych.

Studia pedagogiczne przeznaczone są dla absolwentów szkół średnich, którzy pragną związać swoją przyszłość z sektorem edukacyjnym. W ofercie edukacyjnej Warszawskiej Uczelni Ekonomicznej znajdują się studia licencjackie i magisterskie w wielu specjalnościach (m.in. Pedagogika opiekuńczo-wychowawcza z terapią pedagogiczną, Edukacja z socjoterapią i profilaktyką uzależnień oraz Pedagog szkolny z terapią pedagogiczną), pięcioletnie jednolite studia magisterskie na kierunku Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna, a także studia podyplomowe (m.in. Mediacje szkolne, Pedagogika dla osób bez przygotowania pedagogicznego, Zarządzanie w oświacie).

Studia dziennikarskie przygotowują studentów do pracy w zawodzie dziennikarza i innych zawodach, w których istotną rolę odgrywa komunikacja społeczna, m.in. związanych z reklamą i mediami, edukacją medialną czy public relations. Oprócz gruntownej wiedzy z obszaru dziennikarstwa i komunikacji społecznej studenci uzyskują praktyczne umiejętności związane z wystąpieniami przed kamerą, z pracą z mikrofonem i autoprezentacją, a także z obsługą nowoczesnego sprzętu w studiu telewizyjnym i radiowym.

 

Wszystkich chętnych zapraszamy do kontaktu z Działem Rekrutacji:

 

Warszawska Uczelnia Ekonomiczna

ul. Smulikowskiego 6/8

00-389 Warszawa

 

tel.: +48 690 890 760

e-mail: studia@wue.waw.pl

https://wue.waw.pl

 

Nie zwlekaj. Zapisz się już dziś!

Formularz kontaktowy

Aby móc wysłać wiadomość musisz być zalogowany

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję