Wyszukiwarka tanich lotów - znajdź najtańszy bilet! Wyszukiwarka tanich lotów - znajdź najtańszy bilet!

Wyszukiwarka tanich lotów - znajdź najtańszy bilet!

Opublikowano: 23-01-2023

Wygaśnie: 06-06-2024


Udostępnij:
Napisz wiadomość

Opis

Po pandemii rynek linii lotniczych zaczyna powracać do normalności. Może nie można kupić tak tanich biletów jak przez pandemia ale nadal znaleźć atrakcyjne bilety na popularnych kierunkach.

Okazje lotnicze - gdzie szukać?

Wszyscy myślą, że latać tanio można tylko tak zwanymi : ”tanimi liniami lotniczymi”. No cóż, nie zawsze. Może się to sprawdzić w wypadku, kiedy nie musimy ze sobą zabrać bagażu podręcznego - "kabinówki". W liniach lotniczych jest opcja dodatkowo płatna. W regularnych liniach, taki bagaż mamy już w cenie przelotu. Dodatkowym czynnikiem jaki znajdziemy w tanich liniach lotniczych a który może wpłynąć na podwyższenie kosztów przelotu jest miejsce odlotu i przylotu. Aby obniżyć koszty, takie linie lotnicze zazwyczaj startują z lotnisk oddalonych od dużych miejscowości, tak jak to ma miejsce w przypadku Warszawa- Modlin. Musimy tutaj ponieść koszty dojazdu do takiego lotniska i zazwyczaj wydłuża to prawdziwy czas podróży. Jeżeli nam to nie przeszkadza, to należy się liczyć, że wylądujemy też na lotnisku oddalonym od celu podróży. Znowu należy doliczyć czas transportu i jego koszt. 

Mimo takich utrudnień, tanie latanie często się opłaca aby tanio dolecieć do wybranej destynacji. Może to potrwać dłużej i należy doliczyć koszty dodatkowych środków transportu. 

Gdzie szukać tanich lotów?  Wyszukiwarek jest wiele ale warto korzystać z takich, które szybko pokażą alternatywę albo też triki, które mogą obniżyć koszty. Wyszukiwarka tanich lotów jest najlepszym rozwiązaniem. 

Tanie latanie do Barcelony

U Polaków w ostatnich latach, bardzo popularnym kierunkiem, wypraw lotniczych stała się stolica Katalonii - Barcelona. Możemy znaleźć wiele połączeń z Polski do tego pięknego miasta. Nie tylko z Warszawy ale również z innych lotnisk krajowych. Tanie loty do Barcelony uzależnione są od wielu czynników. Poza wyborem konkretnej linii lotniczej o również od sezonu. Okres od maja do końca października możemy uznać za sezon o najdroższych cenach do destynacji - Barcelona. 

Tanie latanie do Rzymu

Stolica Włoch cieszy się również wielką popularnością i można tam polecieć dość tanio. Mamy do wyboru wiele połączeń i w zależności od miasta wylotu, ceny mogą być różne. Często warto wylecieć z Katowic, Krakowa niż z warszawy. Polowanie na tanie bilety do Rzymu jest sztuką. Popularność tej destynacji powoduje, że szybko wyczerpują się tanie bilety. Trzeba na nie polować. Tanie latanie do Rzymu jest jednak możliwe. Wystarczy trochę cierpliwości. 

Wyszukiwarka lotów warta polecenia.

Spośród wielu dostępnych w sieci wyszukiwarek warto zaglądać i szukać na stronie https://loty-24.pl/

 

Formularz kontaktowy

Aby móc wysłać wiadomość musisz być zalogowany

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję