Kardiosystem Centrum Medyczne Kardiosystem Centrum Medyczne

Kardiosystem Centrum Medyczne

1,00 zł

Opublikowano: 17-01-2023

Wygaśnie: 31-05-2024


Udostępnij:
Napisz wiadomość

Opis

Przychodnia Kardiosystem to placówka, która ma swoją obecność od 10 lat na rynku. W ciągu 5 lat otworzyliśmy 3 obiekty, dwie w Warszawie a także w Białobrzegach.

Nasza oferta zawiera duży zakres świadczeń medycznych na znacznym poziomie oraz kompletną diagnostykę medyczną. Lekarze zatrudnieni w w Centrum Medycznym Kardiosystem to cenieni profesjonaliści z bogatym doświadczeniem praktycznym i liczne osiągnięcia naukowe. Na co dzień są w szpitalu, dzięki czemu mają dojście do najnowszych narzędzi diagnostyki czy leczenia. Tylko początkowa diagnostyka a także optymalna kuracja mogą powstrzymać niebezpieczne dla pacjenta oraz życia rozległe powikłania.


Centrum Medyczne Kardiosystem to ośrodek, w którym pacjenci mogą skorzystać z pomocy lekarzy takich specjalności jak: kardiologia, kardiochirurgia, diabetologia, dietetyka, ginekologia, okulistyka, chirurgia naczyniowa, chirurgia onkologiczna, endokrynologia, neurologia, ortopedia, internista, pulmunologia, dermatologia, urologia, psychologia.

Zapraszamy do kontaktu z nami.

Formularz kontaktowy

Aby móc wysłać wiadomość musisz być zalogowany

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję