Kardiosystem Centrum Medyczne Kardiosystem Centrum Medyczne

Kardiosystem Centrum Medyczne

1,00 zł

Opublikowano: 23-11-2022

Wygaśnie: 06-04-2024


Udostępnij:
Napisz wiadomość

Opis

Centrum Medyczne Kardiosystem to placówka, która jest obecna od bardzo dawna na rynku. Przez 5 lat otworzyliśmy 3 miejsca, dwie w Warszawie oraz jedną w Białobrzegach.

Oferujemy duży zakres usług medycznych na wysokim poziomie i generalną diagnostykę medyczną. Zespół lekarzy pracujących w w Centrum Medycznym Kardiosystem to wybitni profesjonaliści mający bogaty bagaż doświadczeń praktycznych a także powszechne osiągnięcia naukowe. Na co dzień działają w szpitalu, w związku z tym mają dostęp do najnowszych narzędzi diagnostyki oraz leczenia. Zaledwie początkowa ocena a także optymalna kuracja mogą zapobiec groźnym dla zdrowia i życia rozległe powikłania.


Kardiosystem Centrum Medyczne to miejsce, w którym pacjenci mogą skorzystać z usług lekarzy takich specjalności jak: kardiologia, kardiochirurgia, diabetologia, dietetyka, ginekologia, okulistyka, chirurgia naczyniowa, chirurgia onkologiczna, endokrynologia, neurologia, ortopedia, internista, pulmunologia, dermatologia, urologia, psychologia.

Zapraszamy do kontaktu z nami.

Formularz kontaktowy

Aby móc wysłać wiadomość musisz być zalogowany

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję