Maskownice rur i kabli - imitacje drewna Maskownice rur i kabli - imitacje drewna Maskownice rur i kabli - imitacje drewna

Maskownice rur i kabli - imitacje drewna

1,00 zł

Opublikowano: 19-09-2022

Wygaśnie: 01-02-2024


Udostępnij:
Napisz wiadomość

Opis

Chcesz zakryć rury, przewody, ciągi wentylacyjne bądź inne instalacje? 

Sprawdź ofertę producenta dekoracyjnych imitacji drewna! 

Za pomocą naszych desek rustykalnych, ceowników i kątowników przy okazji maskowania dodasz wnętrzu ponadprzeciętny, atrakcyjny charakter. 

Produkujemy:

-ceowniki symetryczne i asymetryczne, zamykane deską względnie klinem dodatkowo z dekoracyjnymi krawędziami,
-narożniki drewnopodobne,
-profile płaskie pełne a także przelotowe,
-deski elastyczne.

W naszej propozycji znajdziesz belki rustykalne o sporych gabarytach: wysokość i szerokość ścianek do 38 cm, a długość 5 metrów. Nie zapomnij, iż zamawiając deski i belki dekoracyjne na wymiar oszczędzasz, albowiem nie wydajesz pieniędzy na odpady. 

Przy użyciu naszych materiałów błyskawicznie i estetycznie ukryjesz także zarysowania ścian i stropów, podciągi, nawiewy, kanały. A to wszystko w wykwintnym i wyszukanym stylu starego drewna. Do wyboru masz aż pięć ultra realistycznych wzorów w 28 barwach. 

Aby zobaczyć na swoje oczy wyjątkowo realistyczne wzorce 3d naszych wyrobów, zamów już w chwili obecnej darmowe próbki na stronie www.plastmaker.pl (koszty spedycji to zaledwie 15 zł). Zamów próbki poprzez telefon: 721 564 516. Zapraszamy!

 

Formularz kontaktowy

Aby móc wysłać wiadomość musisz być zalogowany

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję