Spedycja i transport międzynarodowy Polska Słowacja oraz Anglia, Ukraina, Węgry i Austria Spedycja i transport międzynarodowy Polska Słowacja oraz Anglia, Ukraina, Węgry i Austria

Spedycja i transport międzynarodowy Polska Słowacja oraz Anglia, Ukraina, Węgry i Austria

Opublikowano: 15-05-2022

Wygaśnie: 27-09-2023


Udostępnij:
Napisz wiadomość

Opis

Transport i spedycja

Oferujemy Państwu transport krajowy, międzynarodowy drogowy towarów

Firma F.T.U.H MaxTrans to firma z miasta Mielec, która obsługuje systematycznie wielu partnerów w zakresie B2B. Jesteśmy w tej relacji odpowiedzialni przede wszystkim za transport. Oczywiście w ramach realizowanych usług TSL również spedycja dla partnerów, którzy chcą zasilić naszą flotę w oparciu o atrakcyjne warunki współpracy. Spedycja Ukraina to większość naszych zleceń na usługi spedycyjne ale w ofercie również inne kraje tam gdzie firma nasza prowadzi transport. Bardzo dużą część zleceń stanowi transport krajowy gdzie obsługujemy wielu partnerów przede wszystkim samochodami tandem i jumbo. Posiadamy stałe zlecenia na transport styropianów, pianek, AGD i RTV oraz innych lekkich gabarytowych towarów.

Transport z Polski do Anglii oraz Austria, Słowacja, Węgry i w.w Ukraina

Oczywiście poza zleceniami krajowymi realizujemy także systematyczne ładunki cało pojazdowe jak również transport drobnicowy z Polski do Austrii, na Słowację czy Węgry. Poza południowymi krajami, które zostały wymienione - MaxTrans to oczywiście doskonały, sprawdzony i tani transport Polska Ukraina. Nasz personel to grono doświadczonych kierowców, spedytorów którzy prowadzą systematycznie i regularnie pojazdy własne i partnerów według zleceń. To doskonała współpraca opierająca się zarówno na zleceniach stałych jak również pojedynczych potrzebach na transport. Dlatego wiele firm z SSE Mielec i nie tylko korzysta wybierając MaxTrans jako swojego partnera do stałej stabilnej współpracy.

Formularz kontaktowy

Aby móc wysłać wiadomość musisz być zalogowany

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję